Hoşgeldin, ziyaretçi! [ Giriş Yap

 

Teyzemin kızı at gibiydi

  • Liste: 12 Ocak 2019 14:11
  • Bitiş Tarihi: Bu ilanın süresi bitti

Açıklama

İngilizce:

 

Hello Dear family residents, I wanted to share a moment with you. I’ve been I liked the potential aunt’s daughter. His name is Mirage. She was such a hot, sexy woman with fish meat. Of course he was 3 years older than me, but that didn’t stop me from looking at him. He was making me crazy with every move. For example, one day they came to our house, they opened and played music, and I sat on the sofa bed and watched them. She pulled her skirt up that way, it’s hard not to be driven. Her pleated skirt was fluttering and her panties almost seemed to be popping that nice buttocks. I was also stretched, especially to watch more comfortably.

 

I always thought about the Blacksmith that night. Even the lower part of us would hold us so tightly that we would be stuck between the two of us with her fuller, missile-like breasts. Suddenly he felt his warmth, I never wanted to leave. One day, my aunts came to us. When we go home a place we stayed alone with Serapla.What we do, we think we began to play with the ball found in the room. I was throwing at him, and he was telling me. I was throwing the ball away from the table so that he was spreading his legs and showing me all the way to that white pant. I couldn’t take it anymore. The Mirage would have noticed that she had often taken up her legs and started to rush me deep. Of course, his eye was sliding on one of my tools.

 

Then we sat next to each other and watched television. I lay down on his legs. Of course I was on his cunt. It was so hot, I was thinking about it. It was obvious that his pussy had swollen. I turned round as if I was sleeping in bed, and I had my cunt on my cunt. Aaa naapıyosun, yala also wanted to laugh. I said why not. At that moment I immediately got up and started sucking off his full lips. We were kissing so nicely that our languages ​​were mixed up. I stood up and I put it under my skirt. I was just licking his pussy from under his panties. She was soaked, cunt, slice. And then I went behind her and slowly took off her underwear. I was kissing and smelling.

 

I licked it deep into the black pearl. He had a great ass. On the other hand, I put my middle finger in his cunt. He was coming in and out of her with my finger, I was licking all over her ass and I was palm out with my other hand. Mirage had begun to moan from pleasure. Then I gently robbed all sides of the floor. I was kissing, grabbing, robbing one by one. I’ve got her breasts when they’re completely undressed. The nipples were almost like leblebi and hardened. I sucked your tits like a pacifier, like a baby. I grabbed both her hands with my hands and licked. Then I put my dick in between them. Once in a while she licked and licked. In this way I could no longer stand in the way of the moment, and I started to squirt in the mouth, mouth, face, began to squirt. He was bumping back. The mirage was trying to catch my menus with her mouth and swallowed it. Then he took my dick completely in his mouth.

 

It was like a stone, like I wasn’t. He put me in this position and I put his ass against my mouth, and we were suddenly in 69. I was licking his hairy cunt in such a way that he licked my mouth with that honey box as he licked it. I was throwing tongue blows in an asshole every once in a while. Then he couldn’t take it anymore. She sat down with great enthusiasm upon my dick, huge body.

 

He stood like a knight and walked all the way back to the root. Her breasts hop and hop Then I left them again to watch them bounce. Because it was a great sight. Serap biting his lips from pleasure and is now accelerating. He came to the shout twice, but still came and went. I can not stand anymore I said I’m coming to Mirage, he just got off me and his tits combine with his hands and sucked into my dick. I’m running out of lukewarm sponges.

 

Key: domestic sex story, incest sex stories, intercourse sex, sex confessioners, sex stories between cousins, new sex stories, illustrated porn stories, amateur sex stories, erotic story, turkish sex confessions,

 

Türkçe:

Merhaba değerli aile içi seks hikayeleri sayfası sakinleri, İsmim Murat, ben de bir anımı sizlerle paylaşmak istedim. Ben oldum olası teyzemin kızından çok hoşlanırım. Adı Serap. Böyle balık etli, seksi, çok cilveli bir kızdı. Tabi benden 3 yaş büyüktü ama olsun bu ona bakmama engel değildi. Beni her hareketiyle deli ediyordu. Örneğin bir gün bunlar bizim eve geldi, müzik açıp oynuyorlar, ben de çekyatta yatıp bunları izliyorum. Kız eteğini öyle yukarı çekmiş ki, tahrik olmamak mümkün değil. O güzel kalçasını her savurduğunda pileli eteği de havalanıyor ve nerdeyse külotu görünüyordu. Ben de daha rahat izlemek için, özellikle uzanmıştım.

 

O gece hep Serabı düşünmüştüm. Alt tarafı normal görüşmelerimizde bile bana öyle sıkıca sarılırdı ki, onun o dolgun, füze gibi memeleri ikimiz arasında sıkışıp kalırdı. Bir anda onun sıcaklığını hisseder, hiç o an ayrılmak istemezdim. Yine bir gün, teyzemler bize gelmişti. Evdekiler bir yere gidince biz Serapla başbaşa kaldık.Ne yapalım, diye düşünürken odada bulduğumuz topla oynamaya başladık. Ben ona atıyordum, o da bana. Ben masustan topu biraz uzağa atıyordum ki, o uzanırken bacaklarını ayırıyor ve de bana o beyaz donuna kadar her tarafını gösteriyordu. Artık dayanamıyordum onun bu delirtici hareketlerine, aletim kocaman olmuştu. Bunu Serap da farketmiş olacak ki, bacaklarını sık sık ayırıp beni iyice deli etmeye başlamıştı. Tabi gözü de ikide bir benim alete kayıyordu.

 

Sonra yanyana oturduk ve televizyon seyretmeye başladık. Ben onun bacaklarına uzandım. Tabi başım tam onun amının üstündeydi. O kadar sıcaktı ki, aklım başımdan gidiyordu. Onun amının kabardığı da belliydi. Ben sanki yatakta uyuyor gibi yüz üstü döndüm ve tam onun amınım üstüne ağzımı denk getirmiştim. Aaa naapıyosun, yala bi de istersen diyerek güldü. Ben de neden olmasın dedim. O anda hemen kalktım ve onun o dolgun dudaklarını emmeye başladım. O kadar güzel öpüşüyorduk ki, dillerimiz birbirine karışmıştı. Ben hemen kalktım ve onun eteğinin altına kafama soktum. Öylece onun amını donunun üstünden yalıyordum. İyice sırılsıklam olmuştu amı, dilim de ıslanmıştı. Sonra arkasına geçtim ve yavaş yavaş donunu çıkardım. Hem o dolgun popolarını öpüyor, hem de kokluyordum.

 

İyice derinlere, kara incisine doğru yaladım. Harika bir götü vardı. Bir yandan da orta parmağımı onun amına sokmuştum. Bir yandan parmağımla ona girip çıkıyor, bir yandan da götünün her tarafını yalıyor ve diğer elimle avuçluyordum. Serap zevkten artık inlemeye başlamıştı. Sonra Serabın her tarafını özenle, yavaşça soydum. Bir yandan öpüyor, avuçluyor, bir yandan da teker teker soyuyordum. Göğüslerine yumuldum tamamen soyunca. Göğüs uçları tam leblebi gibi olmuş ve sertleşmişti. Memelerini emzik gibi emiyordum, tıpkı bir bebek gibi. İki memesini de ellerimle tutup birleştiriyor ve arasını yalıyordum. Daha sonra bunların arasına sikimi yerleştirdim. Arada bir ağzına alıyor ve yalıyordu. Bu şekilde gidip gelirken bir anda artık dayanamayarak Serabın melelerinin arasına, ağzına, yüzüne her tarafına fışkırtmaya başladım. Fışfırttıkça arkası geliyordu. Serap da ağzıyla menilerimi yakalamaya çalışıyor ve yutuyordu. Sonra aletimi tamamen ağzına almıştı.

 

Taş gibiydi hala, sanki boşalmamışım gibi. Bu poizyonda beni yatırdı ve götünü de ağzıma dayadı ve bir anda 69 pozisyonuna geçmiş olduk. Ben onun o kıllı amını o kadar iştahla yalıyordum ki, ben yaladıkça o da o bal kutusunu ağzıma daha çok bastırıyordu. Arada bir göt deliğine de dil darbeleri atıyordum. Sonra artık dayanamadı. Hemen o damarlı, kocaman olmuş aletimin üstüne büyük bir şevkle oturdu.

 

Ata biner gibi oturup kalkıyor, arada bir tamamen köküne kadar oturup öne arkaya gidip geliyordu. Üstümde zıplarken göğüsleri hop hop zıplıyordu. Onları arada bir avuçluyor, sonra onların zıplamasını seyretmek için tekrar bırakıyordum. Çünkü harika bir manzaraydı. Serap zevkten dudaklarını ısırıyor ve artık gitgide hızlanıyordu. Bağıra bağıra iki defa geldi, ama hala gidip geliyordu. Ben artık dayanamıyorum Serap geliyorum dedim, hemen üstümden kalktı ve memelerini elleriyle birleştirip sikimi arasına aldı. Memelerinin arasına ılık ılık boşalıyordum artık

 

Anahtar: aile içi seks hikaye, ensest seks hikayeleri, akrabalar arası seks, seks itirafı edenler, kuzenler arasında seks hikayeleri, yeni seks hikayeleri, resimli sikiş hikayeleri, amatör seks hikayeleri, erotik hikaye, türkçe seks itirafları, 

Listing ID: 7795c39c800eb0b2

Report problem

Processing your request, Please wait....

Bir Yorum a/e “Teyzemin kızı at gibiydi”

  1. renkli bir sex hayatımız var fantezi arıyoruz eşimle evli ve eş değişmeli isteyen hayalini kuran biriyle sohbet etmek birliktelik sanal yada reel yaşamak için burdayım ama sanal daha çok tercihim güven karşı tarafın erkeği ile kadınını düşünerek gerekse resmine bakarak aynı şekilde karşı tarafta bizi düşünerek sex yapması [email protected]

Yorum Yaz

Yorum yapmak için giriş yapın.

Aile İçi Sex Hikayeleri